Nowa strona internetowa EXAMEN

Rok 2019 przyniósł w naszym ośrodku wiele zmian: zmieniliśmy siedzibę na docelowy własny budynek, trzykrotnie powiększyliśmy zespół, zakontraktowaliśmy badania w nieznanych nam do tej pory obszarach terapeutycznych. Dopełnieniem tych zmian musiało być także odświeżenie naszej strony internetowej, która nareszcie w pełni oddaje misję EXAMEN, jednocześnie prezentując jego możliwości.

Stronę podzieliliśmy na dwie główne strefy (SPONSORA/CRO i PACJENTA), tak by dwie grupy wizytujących bez problemu odnalazły interesujące ich treści. Sponsorom chcemy ukazać dlaczego warto wybrać EXAMEN jako partnera, Pacjentom pomóc w trudnej decyzji o rozpoczęciu udziału w badaniu, a także doradzić jak przygotować się do pierwszej wizyty w ośrodku.

Pokusiliśmy się także o wstawienie zakładki BLOG, która nie jest codziennością na stronach internetowych placówek medycznych. Dlaczego? Bo badania kliniczne to nie tylko nasza praca, ale także pasja. To bardzo dynamiczna dziedzina, ciągle pojawia się wiele nowości, cały czas zdobywamy wiedzę, niezbędną w skutecznym prowadzeniu prób klinicznych. I właśnie wiedzą czy spostrzeżeniami dotyczącymi badań chcemy się z Państwem tutaj dzielić. Zapraszamy serdecznie do świata EXAMEN – tutaj nauka staje się rzeczywistością!

Tagi: